Perskaitęs apie gražią akciją, nesusilaikiau ir įsigijau žaidimų komplektą. Geriausias, aišku, „World of Goo“, kiti, tarkim taip, neužstrigo. Antra vertus, gal jau ir amžius ne tas :) Bet labiausiai patiko, kad žaidimai daugiaplatformiai – tinka ir Mac’ams ir Wind’ams ir Linux’ams.

Dėl mano žioplumo, liko vienas nepanaudotas žaidimo „bilietas“. Kas pirmesnis, tas gudresnis :)

O kažin, etiška pritraukinėti lankytojus dovanomis? Bendras klausimas, neturiu mintyje to žaidimo ↑. Jei kažką darai tik dėl to, kad gautum materialios naudos, nėra savanaudiška? Ar tai nežemina duodančiojo? Niekada nemokėjau įvertinti savo darbo piniginiais vienetais:) Dabar kitu būdu, nei duodant materialios naudos, nelabai ką ir patrauksi. Na, aišku, galima patraukti skandalais ir pornografija iš kurių gryni nuostoliai naudotojui, bet galų gale atsibosta visvien.

Dar įvykis iš 1979-ųjų: ministre pirmininke išrinkta Margaret Tečer (Margaret Thatcher), kuri 1969-aisiais sakė netikinti, kad ministro pirmininko postą užims moteris dar jai gyvai esant. Ir išbuvo ja iki 1990-ųjų. Turbūt 11 metų yra toks skaičius, kiek gali išbūti viena santvarka D. Britanijoje. Pas mus ritmas kiek spėresnis… Todėl ir prognozuoti daug sunkiau.

Norėjau dar apie gėjus parašyti, bet dabar ši tema nuvalkiota daugiau, nei Narsiaus byla. Išvada – viskas eina geryn ir tikiu, kažkada netgi Gražulis išsivaduos iš nepilnavertiškumo komplekso, juk visvien šeima svarbu ir brolių neišsižadėsi. A, dar Algio Ramanausko žingsnis iš konservatorių partijos dėl jos uokų paliko gerą įspūdį. Pagarba.

Patiko (0)

Rodyk draugams