Šiaip jau nesu šios atlikėjos gerbėjas ar panašiai, nors išvaizda ir tenkina mano kriterijus*. Bet ne apie dainavimą kalba. Ir netgi ne apie nuogumą, nors rausdamas prisipažįstu, kad tai viena malonesnių temų. Norisi pakalbėti apie žmonių gerumą ir apie kvailumą. Šios dvi savybės jokiu būdu neturėtų būti siejamos viena su kita. Pirma apie kvailumą.
Pamačius interneto nuorodą, kuri skelbia http://www.koksnorsadresas.bla/Nuoga_Zvonke_14_foto.exe JOS NESPAUSKITE, nes tai 100% kenkėjiška programa – virusas, kirminas ar Trojos arklys. Bet jokiu būdu ne nuoga Zvonkė ar jos krūtys ar kokie minkšti kiškučiai. Pasekiau rasta nuoroda ir pažiūrėjau, koks šį failą parsisiuntusių skaičius. Buvo 14, po valandos – 22, šiandien jau 30. Gerai, lėtėja. Jaučiuosi kvailai, rašydamas tokius dalykus, nes jų turinys panašus į posakio „dangus mėlynas, žinojai?“, bet tinklaraščio moto įpareigoja.
Dabar apie linksmesnius dalykus.
Galima būti geram pačiam neišleidžiant nė cento. Kiekvienas, paspaudęs puslapio dešinėje, viršuje esančią nuorodą, prisidės 5¢ prie kalėdinių dovanų pirkimo likimo ir aplinkybių taip nelepinamiems, kokie lepinami esame mes, vaikams. Norėsiantiems prisijungti prie savo širdies švarinimo ir švenčių laukimo nuotaikos kūrimo akcijos, yra sukurtas puslapis, kuriame labai nuosekliai paaiškinta, kaip tai gali padaryti kiekvienas, turintis tinklaraštį ar tinklalapį.

akim paganyt

Paganykit akis į dainavimo padargus, kad nesijaustumėte apgauti. Nors dėl nuotraukos autentiškumo užtikrinti negaliu.

* Šioje vietoje turėtų užkaukti Jūsų sarkazmo detektoriai, nes dainininkei nepakanka turėti vien gražias formas.

Patiko (0)

Rodyk draugams