Kažkaip paskutiniu metu nesiėmiau rašyti, nes neturėjau normalaus priėjimo prie kompiuterio. Neveikė visa USB įranga. Ir dabar neveikia, bet atkeliavo nauja klaviatūra. Atidesni skaitytojai pastebės, kad klaviatūra jungiama USB jungtimi ir nesupras įrenginio pirkimo tikslo. O tikslas — pasikinkyti darbui mažąjį kompiuteriuką, kuris nors ir pakankamai galingas žiūrėti filmus, naršyti internete, bet tinklaraščio rašymui (tiesą sakant, bet kokiam rašymui) yra perdėm nepatogus. Tad prijungiau klaviatūrą, kuri, pastebėjau, sveria maždaug tiek pat kiek ir minėtasis kompiuteriukas :) Tiek sverdama ir kainuodama, galėtų bent šviečiančius klavišus turėti… Arba didesnį Enter klavišą… Gal per daug noriu. Nuorodas į pirkimo tašką daviau sąmoningai, nes prekės jau išparduotos ir reklamos nereikalauja. Daugybė prekių išparduota. Tas neramina, nes asortimento siaurėjimas prie gero neveda. Kaip ir 80% pakilusi pristatymo kaina…
O prie gero veda namie esantis bevielis ryšys. Tad su mažuoju kompiuteriuku galėjau prieiti prie pagrindinio kompiuterio resursų valdymo (per ssh). Tad bevielis maršrutizatorius labai tiko ir nereikėjo jokių laidų vedžioti.
Vakar apmokėjau pirkinį su pristatymu iš e-bay’aus. Tai žaidimo kamuoliukai. Patys jie kainavo nedaug. Bet patarimas sau ateičiai ir kitiems — susižinokite pristatymo kainą iš anksto… Na, bet visvien išeisiu į pliusą, nes bendra kaina išėjo tokia, kaip Lietuvoje be pristatymo. Bus ateičiai pamoka.
Laukta operacija pavyko sėkmingai, viskas ėjosi, kaip suplanuota. Gera girdėti. Tikėsiuosi, kad morfijus nepakenks ar, kad klaidingai suprasta ir leidžiamas ne morfijus o kiti efektyvūs nuskausminamieji. Tiek to. Tikintieji gali paminėti mažąjį kankinį savo maldose dievui.
Taip, rašau „dievas“ iš mažosios raidės. Bent jau tol, kol išsiaiškinsiu pagrindinių religijų požiūrį į jį. Nors kol kas tiek viena, tiek kita, regis, kalba apie vieną ir tą patį, bet skirtingais žodžiais. Panašumų daugiau, nei skirtumų. Kam kryžiaus karai buvo, nesuprantu. Kai perskaitysiu ir suprasiu, pateiksiu savo nuomonę. Dabar svyruoju. Galų gale, tai buvo taip seniai…

Patiko (0)

Rodyk draugams