Kažkokia nemaloni nuojauta kamuoja. Kažkas negero turi atsitikti. Taip, žinau, kasdien kas negero nutinka, bet nežinau kas, tad nesikabinėkit, aš ne koks astrologas, kad pasakyčiau užtikrintu ir raminančiu balsu, kas, kada ir kur nutiks.
Atsitiktinai perskaitytas įrašas gali paleisti domino eilutę mintyse ir paskatinti pačiam parašyti ką nors. Gal ne į temą, gal tiesiog išsikrauti.
nuotrauka iš moderateinthemiddle.wordpress.com
Ar pastebite, kiek atsirado visokių trumpųjų numerių, kuriais galima visokių burtų ar prognozių užsisakyti? Taip, žinau, jų buvo visada, bet jie būdavo reklamuojami labai vėlai arba per BTV. O dabar geriausiu laiku ir per visus kanalus. Tai juk brangiai atsieina. Netgi sunkmečiu. O žinote, kas džiugina? Tai, kad nematau Bažnyčios reklamos. Ne dėl to, kad esu agnostikas/ateistas ir džiaugčiausi jos nuosmukiu, o dėl to, kad išlaikomi jos principai. O juk galėtų paleisti kokią nors reklamą – „Nežinote, kaip pasielgti? Kankina nelaiminga meilė ir problemos darbe? Siųskite SMS numeriu 1666 ir gaukite dvylikos apaštalų prognozę rytojui“ O bėgančioje eilutėje pranešama apie dideles sezonines nuolaidas kalėdiniams atributams ir rožančiams. Kol kas šito nėra, tad viskas gerai, mano mylimas prieše.
A, dar apie meilę noriu pašnekėti ir savo nuomonę pareikšti. Tiesiog išgirstas pasakymas (tikiuosi, juokais) – „Jei sūnus bus gėjus - jis man nebus sūnus“. Sūnus dar labai jaunas, vargiai metukai bus. Toks pasakymas kažkaip nesiklijuoja su mano supratimu apie meilę. Meilė už ką nors negali būti vadinama meile. Susižavėjimas, dėkingumas, garbinimas, nuolankumas, godumas, draugiškumas… Kas tik nori, bet ne meilė. Deja, retai taikomas toks smulkmeniškas klasifikavimas. Valentino diena netoliese, tad einam šturmu, imam urmu.
Kitą kartą reikės išsivalyti Operos atidarytas skiltis ir pasekti, kokios mintys lydėjo, kol prikaupiau tiek neva aktualių dalykų. Su Chrome, žiūriu, jau irgi panašiai darosi – atvertų tabs’ų daugėjo ir daugėja.
Praeitame įraše minėti projektai pajudėjo į priekį. Sudėtingiau, nei maniau. A, bet įsigijau fotoaparatą kad galėčiau fiksuoti projektą. Ir dar įtaisiau baterijas senąjai savo savo Konica Minolta Dimage F200 kamerai. Ech, daug prisiminimų surišta su ja, o ir kainavo ji kokį pusmetį taupymo. Perkant buvo totali naujiena, o dabar ta firma fotikų net negamina. Eina laikas. O kažin, iPad’as bus prisimenamas po 7 metų? Ir kaip atrodys Apple po tiek metų ir kaip atrodys Mikrosofto reikalai. Gal windows’ų naudotojai bus kaip dabar vinilinių plokštelių kolekcionieriai, vertinantys senovinę, nepritaikytą šiandienai, trapią, pažeidžiamą ir nesaugią, nebeegzistuojančių grupių muzikos saugojimo formą?

Patiko (0)

Rodyk draugams